Autoslužby Říha - poradenství, dovoz aut a autobazar

  • Naše firma se zabývá dovozem nových i ojetých vozidel ze zahraničí
  • V rámci našich služeb nabízíme také individuální dovoz se zákazníkem
  • Našim zákazníkům poskytujeme profesionální autoporadenství zdarma

Autoporadenství

V dnešní době přesyceného trhu s automobily zajišťujeme tuto službu více než účelně. Působíme jako nezávislý poradce při nákupu ojetého vozu a zmenšujeme riziko "napálení" na minimum díky našim znalostem v oblasti nákupu a prodeje automobilů. Poskytujeme také poradenství při financování vozidla a v neposlední řadě poradíme s prohlídkou technického stavu vašeho automobilu, kontrolou dokladů a vyřízením potřebných formalit.

Dovoz aut

Máte vysněný vůz a v České republice není k sehnání a když je, tak za nehoráznou sumu? Kontaktujte nás! Specializujeme se na dovoz a prodej aut ze zahraničíVůz vašich snů vám za skvělou cenu dovezeme. Kromě služby dovoz a prodej aut ze zahraničí je pro vás dále připraven autoservis, pneuservis a poradci z oblasti pojištění a financování vozidel.

Půjčovna dodávek

Pokud se stěhujete, potřebujete přepravit materiál, zboží, nebo máte jiný důvod, kvůli kterému hledáte půjčovnu dodávek v Liberci a okolí, obraťte se na nás. Pokud potřebujete maximální spolehlivost a rychlost za přijatelné peníze, tak to Vám naše půjčovna dodávek přesně nabízí.

NANO technologie - čištění a mytí aut

Kompletní ošetření karoserie a oken vašeho vozu pomocí nanokosmetiky PIKATEC. Ošetření takovýmto přípravkem spolehlivě ochrání povrch na období i několika měsíců při běžné frekvenci mytí vozu i v automatizovaných myčkách. Použití zaručuje nejen plné a jasné barvy karoserie, ale zakrývá i jemné škrábance i šupinky či jiné kazy na povrchu laku. V neposlední řadě také zvyšuje odolnost povrchu proti mechanickému opotřebení či poškození.

 

Autobazar

U vozidel zakoupených v našem autobazaru nebo námi dovezených aut ze zahraničí zajistíme veškerou administrativu, jako přihlášení vozidla v registru, STK, a povinné ručení.

  • jsme schopni zaopatřit leasingy, nebo úvěry ke koupi auta
  • Prodáváme automobily s ověřenou historií
  • nabídku vozů naleznete na stránkách autosedlec.cz

 Další strana